Херсон °C

Вітаємо спортивну славу Херсонщини!

Новости » Общество
0

Вітаємо спортивну славу Херсонщини!25 березня свій День народження святкує Сергій Костянтинович Мягков. Друзі, колеги та учні Сергія Костянтиновича вітають з 60-річчям та бажаємо довгих літ, мирного неба та вдячних учнів!

Тренер збірної команди України з легкої атлетики Сергій Мягков входить до спортивної слави Херсонщини.

За свою тренерську кар’єру він виховав не одне покоління спортсменів високого рангу!

Вітаємо спортивну славу Херсонщини!

За період роботи в ДЮСШІ регіонального центру ним підготовлено 7 спортсменів-переможців та призерів всеукраїнських змагань. Віддзеркалення тренера - його вихованки: Людмила Даниліна - майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка в естафеті, переможниця Глобальних ігор 2009 року (Чехія), бронзова призерка чемпіонату світу 2011 року (Нова Зеландія), срібна і бронзова призерка Глобальних ігор 2011 року (Італія), триразова чемпіонка світу з легкої атлетики, шестиразова чемпіонка Європи, неодноразова чемпіонка України; Вікторія Кравченко - заслужений майстер спорту України, кавалер орденів княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів, почесним громадянином міста Цюрупинська, заслуженим майстром спорту України, триразовою срібною призеркою Паралімпійських ігор у Пекіні та Лондоні. У 2005 році зарахована до складу Національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими можливостями у 2005 році стала срібною призеркою на Чемпіонаті Європи в Фінляндії, у 2006 році виборола ІІІ місце на змаганнях Кубку світу у Великій Британії, у 2007 році посіла друге місце на Чемпіонаті світу в Голландії, у 2008 році перемогла на змаганнях Кубку світу у Великій Британії.

Сергій Костянтинович Мягков наполегливо працює з молодими, перспективними спортсменами. Так, майстер спорту України міжнародного класу Ольга Яковенко успішно виступала на чемпіонатах України 2013 року та міжнародних змаганнях.

Протягом останніх 10 років Сергій Мягков - є тренером національної збірної України.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: