Херсон °C

ВР законодавчо підтримала випускників шкіл з Криму і Сходу України

Новости » Общество
0
ВР законодавчо підтримала випускників шкіл з Криму  і Сходу УкраїниПарламент 264 голосами сьогодні, 19 квітня, проголосував за основу та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» (реєстр. номер 4350 від 31.03.2016).
Головною метою цього законопроекту виступає надання можливості абітурієнтам, які проживають у зоні проведення АТО , можливості вступати до ВНЗ, які знаходяться на території Донецької і Луганської областей, а також евакуйовані із зони проведення АТО без здачі зовнішнього незалежного оцінювання, а лише за умови складання вступних іспитів на конкурсній основі.
«Законопроект є надзвичайно важливий, адже його ключовою метою є запобігання відтоку молоді із зони проведення антитерористичної операції до РФ та боротьба «за мізки» наших дітей з Донеччини та Луганщини. Це те «зелене світло» з боку держави, на яке чекають наші співгромадяни зі сходу країни. Ми повинні створювати преференції для наших дітей для забезпечення їх майбутнього та майбутнього всієї країни. Наступним кроком буде створення аналогічних преференцій для кримчан та поширення можливості вступу цих дітей на зазначених умовах у всі виші України», – зазначив Олександр Співаковський, народний депутат України.
За інформацією прес-служба народного депутата

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: