Херсон °C

Депутат звернувся до суду

Новости » Общество
0
Як стало відомо журналістам, депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук звернувся до Цюрупинського районного суду зі скаргою про наклеп.
В коментарі журналістам сам депутат підтвердив, що дійсно звертався до суду з позовом з приводу розповсюдження депутатом Цюрупинської районної ради Миколою Гараненком неправдивої інформації.
-       Дійсно, я звернувся до суду зі скаргою про наклеп. Я розумію, коли людина в неконтрольованому стані може один раз висловитися емоційно. Але, коли людина вже навмисне, протягом двох місяців розповсюджує плітки, то нехай в цій справі розбереться суд. В свою чергу, я нікому нічим не погрожував,- говорить депутат облради Е.Рищук.
Євген Рищук розповів, що Микола Гараненко розповсюджує плітки та звинувачує депутата обласної ради в здійсненні тиску на депутатів Цюрупинської районної ради щодо необхідності підтримки та відновлення на посаді голови районної ради. Зокрема, начебто Є.Рищук здійснював тиск особисто на М.Гараненко у вигляді обіцянки надання певних преференцій чи здійсненням погроз на його адресу.
Крім того, за словами Є.Рищука, до Постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики звернувся народний депутат Ф.Негой.
-       Я розумію, коли депутат районної ради пішов до нардепа скаржитися і той йому повірив. Але в таких ситуаціях принаймні мають бути свідки. Я переконаний, що народний депутат все ж таки повірить суду, а не буде вірити пліткам,- повідомив депутат обласної ради Є.Рищук. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: