Херсон °C

Митники відзначили професійне свято та День Конституції

Общество, Фото
0
Митники відзначили професійне свято та День КонституціїСьогодні, 24 червня, з нагоди святкування 20-ї річниці Конституції України та 25 річчя Державної митної служби України у приміщенні Херсонської митниці ДФС пройшли урочистості.
Держслужбовців, працівників митної служби, завітали привітали теплими словами голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова облради Андрій Путілов та начальник головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим.
Привітавши митників з професійним святом та Днем Конституції А.Гордєєв відмітив, що цього року святкувати День Конституції України херсонці будуть в козацьких традиціях, і щоб повністю відчути звичаї та згадати історію українського народу урочисті заходи відбудуться на території Кам’янської Січі у с. Республіканець Бериславського району. І користуючись нагодою запросив працівників митної служби приєднатися до святкування.
За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України працівників митної служби ДФС відзначили почесними грамотами Херсонської облдержадміністрації та облради.
До привітання своїх колег приєднався і в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Віталій Черкунов.
«Минуло 20 років з дня прийняття Конституції незалежної України. За ці роки наша країна пережила цілий ряд непростих експериментів над Основним законом, завдяки чому Україна встала на шлях відродження і побудови правової демократичної держави. Можливо, ми ще тільки на початку цього шляху і часто він тернистий, проте ми рухаємося вперед і стаємо країною вільних людей.
Перебуваючи по сусідству з анексованим Кримом, а з іншого боку - з зоною бойових дій, Херсонській землі сьогодні особливо непросто. Але завдяки волелюбному духу українського народу, що не терпить несправедливості, наші люди залишаються вірними нації і не дивлячись ні на що прагнуть до побудови незалежної держави з сильною економікою і високим рівнем добробуту громадян.
Конституція України повинна відповідати духу народу і забезпечувати досягнення цілей розвитку. Життя саме розставляє все по місцях: відмітає чуже і штучно нав'язане нам в законах або, навпаки, доповнює їх нормами і положеннями, які продиктовані національними інтересами України. Тільки люди і ніхто інший, може і повинен зробити наші закони такими, щоб вони сприяли руху вперед і відповідали сподіванням людей»
, - відмітив керівник митної служби.
Крім того, Віталій Іванович підкреслив, що свою лепту в розвиток держави своєю щоденною працею вносять і митники Херсонщини та з честю виконують покладені на них зобов'язання. Адже Херсонська митниця є одним із потужних бар’єрів, який стоїть на захисті економічних інтересів держави та безпеки народу України. З кожним роком Херсонська митниця вдосконалює методи своєї роботи, що дає їй можливість досягти значних показників при виконанні поставлених завдань.
- Кожен з нас несе відповідальність за свою країну. Ми зобов'язані жити за законом, жити по совісті! Щоденною своєю працею наближати краще майбутнє своїх дітей і краще майбутнє нашої держави! Вітаю вас з 20-річчям Конституції та святом 25 річчям Державної митної служби України. Бажаю всім присутнім, всім митникам прекрасного Таврійського краю щастя, здоров'я і благополуччя», - привітав присутніх гостей та своїх колег В.Черкунов.
Окрім грамот та подяк, дванадцять працівників за несення служби отримали чергові спеціальні звання, які вручив в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Віталій Черкунов.
З них: радник податкової та митної справи ІІ, ІІІ рангу, інспектор податкової та митної справи І, ІІ, ІІІ та ІV рангу. 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: