Херсон °C

Прийняття цього закону є розумним компромісом усіх зацікавлених суб’єктів та політичних сил - О. Співаковський

Новости » Общество
0

Прийняття цього закону є розумним компромісом усіх зацікавлених суб’єктів та політичних сил - О. СпіваковськийОлександр Співаковський народний депутат, перший заступник голови Комітету ВР з питань науки і освіти у соцмережі висловив думку про підписання Президентом України Закону щодо НАЗЯВО.

«Сьогодні (7 липня – авт.) Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту” щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти» (р.н. 2280 а від 03.07.2015 р.).

Нагадаю, що Закон визначає перелік обмежень до кандидатів у члени Нацагенства, за наявності хоча б однієї з яких, претендент не зможе потрапити до його складу.

Також в цьому законі міститься норма, відповідно до якої Кабмін у місячний термін після набрання чинності Законом зобов’язаний провести перевірку вже обраних раніше членів на відсутність у них вищезазначених обмежень.

Тому я вважаю, що прийняття цього закону є розумним компромісом усіх зацікавлених суб’єктів та політичних сил, який дозволить на системному рівні вирішити наболіле питання розблокування діяльності Агентства», - написав народний депутат О.Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: