Херсон °C

Андрій Гордєєв: Про «сенсаційну» капсулу та 12 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу

Общество, Политика
0

Андрій Гордєєв: Про «сенсаційну» капсулу та 12 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу Інформаційною сенсацією розпочався сьогодні ранковий ефір на ОДТРК «Скіфія». Голова Херсонської ОДА приніс до студії капсулу, яку колишні представники обласної влади заклали під будівництво мостопереходу в Херсоні ще чотири роки тому.

Ні грошей, ні мостопереходу колишні владці не залишили. Капсулу, закладену ними під будівництво 15 червня 2012 року, того ж дня вкрали. І «спливла» ця інформаційна бомба несподівано наприкінці червня цього року.

Андрій Гордєєв розповів, що викрадену капсулу знайшли випадково, принесли і подарували за два дні до прийняття Кабміном постанови про виділення коштів на добудову мостопереходу в Херсоні.

У студії ОДТРК «Скіфія» губернатор Херсонщини зачитав фрагмент послання, залишеного «попередниками» на мідному листі капсули: «…Із чистими помислами 15 червня 2012 року ми закладаємо перший камінь не просто нового мостопереходу, а нової надії. Майбутній міст об’єднає не тільки дві частини міста Херсон, а й суспільство та різні світогляди».

Далі йдуть підписанти: колишній губернатор Костяк, голова ради Пелех та інші.

«Чисті помисли» колишніх функціонерів обласної влади завершилися зрадою держави, брудною крадіжкою і ганебною втечею. 28 лютого, коли українських патріотів розстрілювали на Майдані, злочинна влада вивозила гроші і будматеріали у Донецьк, вже тоді знаючи про створення майбутньої ДНР.

Сьогодні нова обласна влада разом із нардепами від Херсонщини докладає всіх зусиль для продовження будівництва мостопереходу між мікрорайонами ХБК і Таврійський і вже досягла конкретних результатів.

Андрій Гордєєв повідомив, що 24 червня 2016 року постановою №395 передбачено виділення коштів у сумі 12 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу в місті Херсон.

Це рішення Кабміну пролобіювали херсонські народні депутати, зокрема Олександр Співаковський та Сергій Хлань

­– На сьогодні маємо приклад успішної командної роботи народних депутатів від Херсонщини у Верховні Раді. Вдале вирішення питання будівництва мостопереходу – це також приклад для жителів Білозерського району, який депутат нам потрібен сьогодні в парламенті, – наголосив Андрій Гордєєв.

Очільник області зауважив, що невдовзі буде оголошено тендер на будівництво шляхопроводу:

– Ми проведемо новий тендер, щоб відновити будівництво, сплюндроване функціонерами, які на той час були при владі, які спочатку цинічно вкрали цю капсулу, а потім гроші на це будівництво. Мостоперехід стане важливим об’єктом у відновленні інфраструктури Херсонщини.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: