Херсон °C

Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста, - Олександр Співаковський

Новости » Общество
0
Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати  інфраструктуру міста, - Олександр Співаковський Історія Обласного палацу молоді та студентів сягає 1965 року, тоді його в Херсоні називали Палац культури текстильників. Чимало відомих людей  нашого міста саме тут розпочинали і свій творчий шлях, і просто формували себе як особистість. А головне, що він за роки став справжнім  храмом культури. 
"Палац молоді і студентів має  соціальне значення для регіону. Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста. Відродити цей об,єкт, переформатувати - таке стоїть перед нами  завдання, - сказав Олександр Співаковський на брифінгу "Перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини". - 49 років тому я востаннє грав на акордеоні "Полонез Огіньского" саме в залі Палацу текстильників, тому  для мене це - особисте. Вже зроблені владою кроки по його відновленню- крісла нові придбано, реконструйована котельня. Хочу подякувати і голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, голові обласної ради Андрію Путілову, керівництву міста, народним депутатам України від Херсонщини і   колегам-нардепам з інших регіонів  за єднання навколо їдеї відродження потужного культурного об,єкту. І це не останній об.єкт з формування духовної безпеки нашої країни".
На брифінгу було озвучено, що в 2016 році на термосанацію Обласного Палацу молоді і студентів (це капітальний ремонт із утепленням стін, заміною вікон, дверей і вітражів) із Державного фонду регіонального розвитку  виділяється 3млн 566 гривень. Повна вартість будівництва  близько 4млн. гривень.  Важливо, що реаліазація проекту можлива за умови співфінасування місцевою громадою.
 
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: