Херсон °C

Олександр Співаковський — у лідерах серед херсонських мажоритарників

Новости » Общество
0

Громадянська мережа ОПОРА, яка цього року здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України, оприлюднила рейтинг депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності в округах за червень.

Серед народних обранців від Херсонщини, впевнено лідирує Олександр Співаковський, обраний у 182 виборчому окрузі. Його загальне місце у всеукраїнському рейтингу — 21-е (серед 105 мажоритарників).

Інші херсонські нардепи за показниками законодавчої роботи та активності в округах посіли у червневому рейтингу ОПОРИ наступні місця: Сергій Хлань — 37-ме, Іван Вінник — 91-е, Федір Негой — 94-те.

 

Довідково:

У 2016 році громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

- Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);

- Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

Більш детально про критерії моніторингу та методологію оцінки депутатів можна прочитати тут.


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: