Херсон °C

Кочубеївська об’єднана громада відсвяткувала свою першу річницю

Новости » Общество
0
Кочубеївська об’єднана громада відсвяткувала свою першу річницю«На сьогодні Кочубеївська об’єднана громада – це яскравий приклад цілісності для всіх скептиків, що вважали об’єднання геноцидом села, утопією, загибеллю селища. Ми бачимо, що завдяки об’єднанню, ваше село розвивається. Сьогодні ви маєте статус міста з власним доходом 3,5 млн грн, півтора млн - перевиконання бюджету», - наголосив в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій під час святкових заходів до першої річниці утворення Кочубеївської ОТГ та додав, що об’єднана громада отримує освітню та медичну субвенцію.
Також привітав присутніх зі святом в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик: «Те, що я бачу зараз у вас – це дійсно громада, яка об’єдналась не просто навколо села, а об’єдналась навколо людей».
В свою чергу Кочубєївський сільський голова Іван Дударєв підкреслив, що за рік існування громади негативних показників не було: « У нас пройшов ремонт центру невідкладної допомоги і тепер середній час прибуття «швидкої» приблизно 15-20 хвилин по всіх селах, які входять до громади. Ми відбудували ділянку дороги, яка з'єднує Херсонську і Дніпровську області. Найближчим часом закуповуємо техніку, яка буде викошувати траву і машини, які здійснюють вивезення сміття», - резюмував він.
Так, з нагоди першої річниці утворення Кочубеївської ОТГ та за активну громадську діяльність Дмитро Бутрій та Олександр Адамчик вручили Почесні грамоти та Подяки голови обласної державної адміністрації.
Захід супроводжувався святковим концертом за участю мистецьких колективів громади. Крім того відбулися богатирські ігри, ярмарка-конкурс кулінарних талантів жителів громади, конкурс на кращу вишиванку, конкурс для дітей « Малюнок на асфальті», виставка робіт народних майстрів.
Ще одна значна подія відбулася на святковому заході - відкриття Кочубеївського пункту постійного базування Високопільської підстанції Бериславської станції КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Сільський голова Іван Дударєв відзначив, що тільки завдяки підтримки керівництва області зазначений пункт відкрився: «Самий головний пріоритет нашої громади – це збереження життя населення. Я сподіваюся, що це тільки перший етап маленької реформи».
Довідка. Кочубєївська територіальна громада – утворена на Херсонщині одна з перших в результаті реформи децентралізації 23 липня 2015 році, в яку увійшли 14 сіл.
Створення Кочубєївської територіальної громади стало позитивним досвідом для області, адже в результаті об’єднання суттєво збільшилися надходження до бюджету цієї громади – майже по всім статтям показники збільшилися в 2 рази. Завдяки реформі децентралізації громада контролює підприємців, які здійснюють діяльність на території об’єднання, тому що сплачені податки спрямовуються на соціальний розвиток громади.
Зараз громада ставить перед собою такі першочергові завдання: відновлення централізованого водопостачання, будівництво нового водогону, поліпшення медичного сервісу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: