Херсон °C

Справжня реформа розпочинається з повернення поваги до вчителя - О. Співаковський

Новости » Общество
0

Справжня реформа розпочинається з повернення поваги до вчителя - О. СпіваковськийСправжні реформи в освіті мають розпочатися з повернення поваги до вчительської професії — переконаний народний депутат України, перший заступник голова Комітету ВР з питань освіти та науки Олександр Співаковський.

«Вчитель є центральною постаттю освітньої реформи, постаттю, яка визначає якість освіти. Тому справжня реформа в освіті розпочинається з повернення поваги до вчителя», – наголосив парламентар, звертаючись до учасників серпневої конференції педагогічних працівників Херсонщини, яка відбулася сьогодні у приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша.

На думку нардепа, розбудовувати нову українську школу зі «старими» вчительськими зарплатами — це нонсенс. Саме тому профільний парламентський комітет, за його словами, одним із першочергових завдань визначає повернення фінансування освітньої галузі на рівень 7% ВВП, що дасть змогу підвищити заробітну платню педагогічним працівникам.
І в цьому питанні, як підкреслив О.Співаковський, МОН України та Комітет ВР з питань науки та освіти мають узгоджену позицію.
«Потрібно зробити все, зоб повернути повагу до вчителя, до вчительської професії», – підкреслив Олександр Співаковський.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: