Херсон °C

Школа має готувати дитину до реалій життя – Олександр Співаковський

Новости » Общество
0
Школа має готувати дитину до реалій життя  – Олександр СпіваковськийНа думку народного депутата України, першого заступника голови Комітету ВР з питань науки та освіти Олександра Співаковського, найголовніше завдання школи — дати дитині ті навички та компетенції, які потрібні у житті.
Проте, за його словами, нова програма початкової школи навряд чи дасть можливість сформувати у дитини необхідні компетентності або виховати у неї почуття відповідальності за сказане і зроблене.
Зокрема, нардеп не погоджується з тим, що першачки відтепер писатимуть лише олівцями.
«Раніше початкова школа формувала у дітей відповідальність. Бо коли дитина пише ручкою, це, зокрема, формує у неї відповідальність за свої дії. У реальному житті ластику вже не буде»,– наголосив він у виступі на серпневій нараді педагогічних працівників Херсонської області.
Не підтримує парламентар і певного спрощення програми початкової школи: «Скажіть, будь ласка, чи зможемо ми сформувати в початковій школі компетентність, якщо дитина не вчить, не запам’ятовує таблицю множення?»
«Так, ми не повинні травмувати психіку дітей. Я з цим погоджуюсь. Але маємо замислитися над тим, а що буде з дитиною, коли вона вийде з ідеального світу, який створює школа, в реальне життя? Тому це – гарна модель, але дитину ми готуємо до реального життя», – підкреслив у своєму виступі О.Співаковський.
На його думку, необхідно знайти компромісне рішення, щоб, з одного боку, дійсно не травмувати дитячу психіку, а з іншого — не позбавляти дитину можливості набути базових фундаментальних знань і навичок.
За інформацією прес-службі народного депутата Олександра Співаковського
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: