Херсон °C

Співаковський визначив для себе найголовніше завдання на новий політичний сезон

Новости » Общество
0

Співаковський визначив для себе найголовніше завдання на новий політичний сезонПовернути українській освіті фінансування на рівні 7 відсотків ВВП— таке завдання визначив у новому політичному сезоні для себе і всього «освітнього лоббі» народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань науки та освіти Олександр Співаковський.

«У цьому році ми повинні добитися головного — повернути освіті фінансування на рівні 7 відсотків ВВП. Так, ми розуміємо, що йде війна, але ми сприймаємо освіту як другий фронт для України», - заявив він сьогодні, 1 вересня, в ранковому ефірі на ТРК «Скіфія».

При цьому він наголосив, що це буде надскладним завданням, оскільки «багато людей, від яких залежить фінансування, не розуміють, що є сьогоднішній день, а є майбутнє».

Уже зараз, за його словами, освітні заклади відчувають на собі наслідки постійного недофінансування освітньої галузі. Саме тому перший заступник голови профільного парламентського комітету розраховує на підтримку депутатів-мажоритарників, які добре знають ситуацію на місцях.

«Ми повинні зайняти тверду позицію. Ми ж не говоримо про конкретні суми — 100 млрд. чи 200 млрд.гривень... На освіту повинні йти 7 % від того, що заробила країна, як того вимагає законодавство, і ще 1,7% - на науку. Все. Крапка. Якщо ми доб”ємося цих параметрів фінансування, школа дуже багато чого вирішить», - підкреслив О.Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: