Херсон °C

Подарунки від нардепа до Дня знань отримали студенти і… медики

Новости » Общество
0
Подарунки від нардепа до Дня знань отримали студенти і… медикиНародний депутат України, в.о. голови Комітету ВР з питань науки та освіти Олександр Співаковський привітав ліцеїстів, студентів і викладачів Херсонського державного університету з початком нового навчального року.
Він узяв участь у врочистостях, присвячених Дню знань, що відбулися 1 вересня у кіноконцертному залі «Ювілейний».
Колишній перший проректор ХДУ, а нині — народний депутат України подякував своїм колегам, педагогам вишу, за самовіддану працю, а студентам і ліцеїстам побажав бути наполегливими і неодмінно досягти своєї мети у житті.
Три кращих студента університету отримали в подарунок від нардепа до Дня знань по  планшету. Це — студент 1 курсу факультету культури і мистецтв Олександр Брисов, який отримав найкращий результат під час творчого конкурсу; студентка факультету дошкільної та початкової освіти Олександра Грищук, у неї найвищий бал ЗНО серед першокурсників цього факультету; та Олександр Береговий — першокурсник фізмату, який також має найвищий бал ЗНО серед першокурсників свого факультету.
Ще один подарунок від народного депутата несподівано для присутніх отримала під час врочистостей медик – заступник головного лікаря міської клінічної лікарні імені О.С. Лучанського Ірина Таран. Сучасний ноутбук, який вручив їй нардеп, буде передано для потреб Центру реабілітації дітей з онкологічними захворюваннями.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: