Херсон °C

Науково-освітня сфера знаходиться у зоні стратегічних інтересів держави, - Олександр Співаковський

Новости » Общество
0
Науково-освітня сфера знаходиться у зоні стратегічних інтересів держави, - Олександр СпіваковськийСьогоднішнє пленарне засідання видалось достатньо плідним для освітньої та наукової галузей.
Одразу три проекти Постанов були прийняті Парламентом:
1) проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення" (№4862). У Рекомендаціях систематизовані та враховані пропозиції народних депутатів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, місцевих рад, представників професійно-технічних навчальних закладів, громадських організацій та роботодавців. Затвердження цих рекомендацій надасть поштовх для забезпечення належного фінансування профтехосвіти в Україні.
2) проект Постанови про призначення у 2016 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених (№4859).
Проект Постанови підготовлений на виконання Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених». Згідно з цією постановою щорічно для молодих учених докторів наук та кандидатів наук, які підготували докторські дисертації присуджується 30 іменних стипендії ВР України розміром 2 тис.грн. щомісяця
3) Проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік (№4860). Проектом пропонується призначити 20 Премій Верховної Ради України 38-м молодим вченим у зазначених галузях, розміром 20 тис.грн. кожна. 
Мої вітання молодим науковцям!
Також, хотів би подякувати колегам –парламентарям за консолідоване голосування, яке продемонструвало,що науково-освітня сфера знаходиться у зоні стратегічних інтересів держави.
Народний депутат Олександр Співаковський

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: