Херсон °C

Представники ОСББ у Херсоні сьогодні говорили про наболіле

Новости » Общество
0
Представники ОСББ у Херсоні сьогодні говорили про наболілеСьогодні відбулись збори голів правлінь ОСББ міста Херсон. За результатам попередньої зустрічі народним депутатом України Олександр Співаковський було надіслано кілька звернень до профільних Міністерств, на які очікуються відповіді. Про це у Фейсбуці пише Marina Bilous.

Під час зустрічі було з’ясовано кілька нових проблем, вирішення яких потребують втручання з боку народного депутата.

«Наприклад, не врегулювання у типовому договорі між міськводоканалом з ОСББ питання про компенсацію затрат електроенергії на підкачки, які споживають електроенергію за рахунок ОСББ. Також голови ОСББ поскаржились на бездіяльність посадової особи херсонського міськвиконкому, яка ігнорує звернення ОСББ місяцями. Організатор зустрічі Ірина Зоря надішле колективну заяву від голів ОСББ з детальним описом проблем, на підставі чого будуть надіслані нові депутатські звернення.

Особливо гостро стоїть питання врегулювання земельних питань для ОСББ. Наразі ОСББ фактично не можуть зупинити порушення законодавства з боку недобросовісних підприємців та громадян, які захоплюють земельні ділянки біля багатоквартирних будинків (гаражі, МАФи тощо). Єдине вирішення - це приватизація або оформлення безкоштовного постійного користування земельною ділянкою. Проте, наразі у Херсоні відсутня процедура оформлення земельних ділянок, право на які надаються законом. Сподіваюсь, депутати міськради врахують цю потребу та ухвалять порядок оформлення земельних ділянок ОСББ, який є фактично у всіх містах України.Sergey Zhuykov

Вкрай важливо періодично проводити подібні зустрічі, задля спільного вирішення проблем, з якими стикаються ОСББ в процесі роботи», - пише херсонка.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: