Херсон °C

Цього тижня ВР має прийняти за основу законопроект про базову освіту - О.Співаковський

Новости » Общество
0

Цього тижня ВР має прийняти за основу законопроект про базову освіту - О.СпіваковськийПро це під час засідання Погоджувальної Ради повідомив Перший заступник Голови Комітету з питань освіти, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Законопроект про базову освіту 3491 (Проект Закону про освіту – ред.) потрібно цього тижня розглядати і прийняти в першому читанні. Після цього ми повинні розблокувати вирішення питань – двох спеціальних законів – про базову професійну-технічну освіту і закону про вищу професійну-технічну освіту», – сказав Співаковський.

Також, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти пропонує розглянути в Парламенті Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування професійно-технічної освіти за рахунок видатків з обласних бюджетів), реєстр.№5124.

«Ми розглянемо в комітеті даний закон. Необхідно, що обласні бюджети розглядали регіональне замовлення в професійно-технічних закладах. Крім того, потребує негайного розгляду Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо працевлаштування випускників), реєстр.№ 3312. Давайте закінчимо з атавізмом радянської влади щодо примусової праці – відпрацювання студентами, які закінчують медичні заклади», – додав Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: