Херсон °C

Держава робить певні кроки для підтримання системи підготовки педагогів, але ресурсів для школи хронічно не вистачає, - О. Співаковський

Новости » Общество
0
Народний депутат Олександр Співаковський взяв участь у Форумі Асоціації ректорів педагогічних університетів України, який відбувався в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова під головуванням ректора Андрущенка Віктора Петровича.
«Це поважне зібрання керівників педагогічних університетів сьогодні покликане якщо не вирішити, то принаймні поставити важливі питання життя педагогічної освіти і реформи української школи.
Педагогічна освіта попри всі труднощі нашого життя ніколи не втратить своєї актуальності в українському суспільстві. Часи змінюються, а постать вчителя завжди залишається ключовою в житті кожної людини. Тому педагогічний університет, який формує вчителя, завжди буде визначальним середовищем, від якого залежить майбутнє країни, її стабільність і розвиток. Місія педагогічного університету є особливою. Тому педагогічні університети потребують особливої уваги і підтримки з боку держави.
При цьому ми знаємо, що на педагогічні спеціальності часто йдуть діти з низькими результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Контрактна форма навчання також не завжди під силу студентам педагогічних спеціальностей.
 Педагогічний університет повинен акумулювати ті знання, яких набуває педагогічна спільнота на практиці. Саме в університетському середовищі відбувається осмислення і переосмислення цих знань, їх інтеграція в подальшу освітню діяльність. Через це співпраця з вчителями-практиками, а також з асоціаціями педагогів, сприяння у формуванні таких професійних асоціацій – все це може дати педагогічному університету потужні стимули для розвитку»,
- сказав у своєму виступі народний депутат України Олександр Співаковський.
Більш детальніше можна ознайомитися з текстом тут.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: