Херсон °C

Про субсидії для студентів

Новости » Общество
0
Про субсидії для студентів Довготривалий серіал під назвою «Студенти і субсидії» нарешті набуває цілком конкретних рис, про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив Олександр Співаковський.
«11 жовтня 2016 в актовій залі Херсонського державного університету представники адміністрації вишу та районної служби соціального захисту населення поінформували студентів, що проживають у гуртожитках, про порядок та процедуру отримання субсидій. Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ С. Кузнецов, директор студентського містечка М. Вінник, голова первинної профспілкової організації студентів О.Писларь та заввідділом управління праці та соціального захисту населення Суворовського району м. Херсону Л. Жунько розкрили мешканцями гуртожитків покроковий механізм оформлення субсидій, відповіли на численні запитання студентської аудиторії.
Під час зустрічі студенти звернулись до адміністрації університету з проханням вирішити питання отримання пільг для проживання в гуртожитках університету дітей учасників АТО. Вважаю, що це питання необхідно вирішувати якомога скоріше, тому що, виявляється, велика кількість студентів не отримують від держави соціальні гарантії, надані їм законодавством України. Сприймаю це як ще один виклик для себе та своєї команди», - пише народний депутат. 

Про субсидії для студентів

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: