Херсон °C

Співаковський підтримав молодого херсонського митця

Новости » Общество
0

Співаковський підтримав молодого херсонського митцяБільше 10 років концертної діяльності принесли херсонському співаку Максиму Лозовому популярність у нашому місті. Зараз уже важко собі уявити концерти класичної музики без його участі. Є Максим – значить буде повний глядацький зал, купа емоцій і насолода від співу. 16 жовтня на своє 33-річчя співак запланував великий сольний концерт у залі Херсонського музичного училища. За словами Максима Лозового, у наш час мистецтво переживає нелегкі часи, тому організовувати повноцінні «сольники» непросто.

«Завжди найскладніше з чогось розпочати. Для того, щоб проект був запущений, потрібна була підтримка, і я вдячний народному депутату України Олександру Співаковському за те, що він зголосився мені допомогти», – розповів Максим.

Прийти і послухати Максима, як і прогнозувалося, зібралася повна зала людей. У виконанні вже відомого херсонського баритона звучала різна музика: починаючи від зарубіжної класики композиторів Моцарта та Леонкавалло, і закінчуючи українськими романсами Шамо, Майбороди та ін.. Люди навіть аплодували стоячи після виконання пісень як от «Моя стежина» та «Камінь сонця». Майже півторагодинний концерт пройшов на одному диханні і зал довго не відпускав артиста зі сцени.
Концерт завершився на «ура», і як зізнався Максим, після невеличкого відпочинку почне думати над тим, що подарувати поціновувачам високого мистецтва вже у наступному році…

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: