Херсон °C

Депутати підтримали законопроект стосовно переміщених навчальних закладів

Новости » Общество
0
Депутати підтримали законопроект стосовно переміщених навчальних закладівНародний депутат О.Співаковськийна своїй сторінці в Фейсбук повідомив про те, що Парламентом підтримано законопроект України №4718 щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території.
«Щойно Парламент України 266-ма голосами «за» підтримав справжніх патріотів України, проголосувавши за проект закону України №4718 щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, у другому читанні та в цілому як закон»,- пише нардеп.
Крім того, він додав, що під час доопрацювання законопроекту до Комітету надійшло 17 пропозицій від народних депутатів, з яких практично всі були враховані.
«Висловлюю щиру подяку народному депутату України Олексій Рябчин (Alex Ryabchyn), який підняв проблему функціонування переміщених ВНЗ та необхідність її законодавчого врегулювання, усім співавторам законопроекту, які представляли майже усі політичні групи, та народним депутатам за результативне голосування.
Вітаю ректорів, науково-педагогічні колективи та студентство усіх переміщених ВНЗ та наукових установ Донеччини та Луганщини з ухваленням цього важливого закону
», - зазначив О.Співаковський.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: