Херсон °C

ДП "Новотроїцький елеватор" отримала негативну оцінку від державних аудиторів

Новости » Общество
0

На Херсонщині державні аудитори наголошують на вкрай слабкому внутрішньому контролі ДП "Новотроїцький елеватор". Про це інформує прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

У 2013-2015 роках ДП «Новотроїцький елеватор» перебував у кризовому стані. Справа про банкрутство даного підприємства розглядається у суді. Проаналізувавши фінансово-господарську діяльність ДП «Новотроїцький елеватор», державні аудитори оцінили і визначили неефективне управління на даному об’єкті стратегічного значення для економіки і безпеки держави. Зокрема, за сукупністю коефіцієнтів, які характеризують прибутковість активів, майновий стан, платоспроможність і ліквідність підприємства. Як результат, нещодавно завершений державний фінансовий аудит довів, що існують суттєві недоліки.

Протягом останніх трьох років ДП «Новотроїцький елеватор» Державного агентства резерву отримало збитків на суму 5,47 млн грн. Крім того, за відсутності згоди уповноваженого органу управління Елеватор втратив майна системи державного резерву на загальну суму майже 1,24 млн грн.

Упродовж 2013-2016 років через несвоєчасні виплати працівникам заробітку на суму 691,29 тис. грн. Підприємство понесло фінансових втрат на загальну суму понад 1,54 млн грн з часу їх звільнення до дати винесення судового рішення.

Відсутність обігових коштів і несвоєчасне виконання поточних зобов’язань призвели до застосування до Підприємства штрафних санкцій на загальну суму 340,52 тис. грн. Також недостатня претензійно-позовна робота і неналежний контроль за станом розрахунків на Елеваторі утворили безнадійну дебіторську заборгованість на суму 200,98 тис. грн.

Таким чином, унаслідок прийняття неефективних управлінських рішень понесені зайві виробничі витрати.

За результатами аналізу аудитори визначили, що діюча система внутрішнього контролю ДП "Новотроїцький елеватор" є недостатньою, аби попереджати суттєві порушення в діяльності Підприємства і отримала негативну оцінку від державних аудиторів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: