Херсон °C

Миколаївський прокурор відверто ігнорує колегію суддів Херсонського Апеляційного суду

Новости » Общество
0

Миколаївський прокурор відверто ігнорує колегію суддів Херсонського Апеляційного судуСьогодні Апеляційний суд в черговий раз переніс судове засідання по резонансній справі.

Нагадаємо, 30 вересня суддя Бериславського районного суду Валентина Миргород засудила міліціонера Олексія Слабченка, котрий затримував браконьєрів. Олексій отримав 6-ть років позбавлення волі. Основним звинуваченням для Олексія Слабченка при затриманні браконьєрів Бериславським районним судом Херсонської області розглядався обвинувальний акт у скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.365 КК України…

Події, що розглядалися судом в Бериславі відбувалися 30 вересня 2012 року.

Підкреслимо, що державним обвинувачувачем виступила прокурор Миколайовської обласної прокуратури Наталя Висоцька, хоча події відбувалися на Херсонщині. Тоді журналісти підкреслювали, що Наталя Висоцька аргументувала свої докази даними з мережі Інтернет та Вікіпедії…

Сьогодні ж колегія суддів Палькова, Коломієць та Жила не змогла в черговий раз провести засідання. Справа в тому, що попереднє засідання було перенесено на прохання прокурора Н.Фень. Засідання було перенесено на сьогодні, 24 січня. Прокурор Фень не прибула на засідання та не повідомила суддів про причину.

Як повідомили судді, щодо дати проведення засідання всі учасники були попереджені своєчасно, тож вони будуть звертатися до керівництва прокурора Фень з вимогою пояснити відсутність підлеглого.

Згідно Законодавства України, судове засідання не може проходити без державного обвинувачувача.

Підкреслимо, що поки миколаївські прокурори відкрито ігнорують колегію суддів Херсонського Апеляційного суду, своє право на захист майже чотири місяці не може використати Олексій Слабченко.

Чому справою працівника тоді ще міліції Слабченко займаються миколаївські прокурори, залишається загадкою, але те, що адвокат Троянда, котра виступає зі звинуваченнями проти міліціонера з миколаївським прокурором Висоцької від районного суду від’їжджали навіть на одному авто може наводити тільки на одну думку про спільну зацікавленність…

Тому в черговий раз звертаємося до Генерального прокурора України Юрія Луценка, аби він звернув увагу на «професіоналізм» своїх підопічних, а саме головне – моральні якості, адже саме прокурори Миколаївщини допустили Врадіївку, Криве Озеро, чиновників з підземними тунелями, а нині перебралися вже до Херсонської області!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: