Херсон °C

Пігулки «для схуднення» по телефону не придбаєш

Общество, Здоровье
0

Міністерство охорони здоров'я України підготувало проект змін до 21 статті Закону України «Про рекламу», що стосуються заборони використання телефонів для реклами дієтичних добавок.
«Необхідність вносити зміни викликана численними скаргами до МОЗ України на недобросовісних продавців, - йдеться у повідомленні на сайті відомства. - Реклама у засобах масової інформації пропонує та пропагує населенню використовувати дієтичні добавки у якості лікарських засобів».
Як зазначено у повідомленні, за номерами телефонів, що зазначаються в рекламі певних дієтичних добавок, відповідають особи, які видають себе за представників закладів охорони здоров'я, науковців, посадових осіб. Працівники таких кол-центрів реалізують дієтичні добавки як лікарські засоби, пропонують компенсації за неефективне лікування та, користуючись довірою людей, використовують усі доступні методи, щоб заволодіти їхніми коштами.
Звернення щодо можливих шахрайських дій зазначених осіб спрямовані за належністю до Міністерства внутрішніх справ України. У відповідь МВС інформує МОЗ, що перевірки за даними діями припинені у зв’язку із відсутністю фактів, які б вказували на наявність кримінального правопорушення.
Саме задля виправлення існуючої ситуації у МОЗ і підготували проект зміни до існуючого законодавства.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: