Херсон °C

АТОшники оформили 502 земельні ділянки

Новости » Общество
0
Учасники антитерористичної операції на разі завершили процес оформлення у власність 502 земельних ділянок з різним цільовим призначенням на території Херсонської області. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 787 гектари. Найбільшу кількість земель – 268 ділянок на  111 га, надали військовим у місті Херсоні, Чаплинському районі – 80 ділянок на 145,6 га,  та Білозерському – 78 ділянок на 84,4 га, районах.
«Крім того, учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 3157 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі, - зазначає керівник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області І.Шапран. - Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність понад 3 тисячі гектарів».
За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації на Херсонщині отримали учасники АТО у Генічеському районі (395 – на площу 145,2 га), у місті Херсоні (329 – на 151,9 га) та на території Новокаховської міської ради (277 – на 126,6 га).
Для задоволення потреб учасників АТО на території області зарезервовані та залишаються вільними ще 4,4 тис. га земель різного цільового призначення, з яких 3,5 тис. га – землі сільськогосподарського призначення державної власності та близько 900 га – землі комунальної власності в межах населених пунктів. 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: