Херсон °C

Держекоінспектори перевірили Херсонське АТП

Новости » Общество
0
Держекоінспектори перевірили Херсонське АТПВ останню декаду лютого 2017 року співробітниками екологічної інспекції у Херсонській області під час проведення планових заходів державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства Товариством з додатковою відповідальністю «Херсонське АТП № 16563» встановлено, що підприємство не виконує умови дозволу на спеціальне водокористування, не проводить спостереження за статичними та динамічними рівнями води в експлуатаційній свердловині, а у січні 2016 року водозабір зі свердловини № 20-7 здійснювався взагалі без відповідного дозволу.
За результатами перевірки державними інспекторами складено акт, відповідальну посадову особу ТДВ «Херсонське АТП № 16563» притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 60 КУпАП, надано припис щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства.
Наразі спеціалістами Держекоінспекції проводиться розрахунок розміру відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: