Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

На Херсонщині обговорять тести з правил дорожнього руху

Новости » Общество
0
На Херсонщині обговорять тести з правил дорожнього руху В рамках реформування сервісних центрів МВС планується впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання водійського посвідчення - про це йдеться у повідомленні регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області.
Першим етапом стане запуск нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху. Вперше в Україні тестову версію електронних екзаменаційних білетів по ПДР винесли на громадське обговорення. Основна мета – виключити логічні помилки, а також сформувати білети відповідно до категорій водійських посвідчень.
Експертна група, до якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного напрямку і співробітники Головного сервісного центру МВС, розробила 2500 питань по ПДР.
Відтепер на сайті hsc.gov.ua протягом місяця кожен бажаючий зможе переглянути запропоновані нові білети по ПДД і написати свої пропозиції. Для цього необхідно зайти на сайт і пройти тест за обраною категорією. Після кожного білета є кнопка «Маю пропозицію до питання», за допомогою якої в онлайн-формі можна залишити свої коментарі.
Після місяця тестування нових білетів і проведення детального аналізу всіх пропозицій та листів експертна група внесе корективи і запустить в дію нові екзаменаційні білети.
Зміни очікуються також і в практичній площині здачі іспитів – впровадження відео і фотофіксації для прозорості процедури.
Планується введення системи відкритих рейтингів навчальних закладів з підготовки та перепідготовки водіїв. Зараз в Україні функціонує 1641 заклад з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв. Списки акредитованих автошкіл можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС в розділі «Автошколи».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: