Херсон °C

У Херсоні поліцейські школярів навчали безпеки у разі замінування

Новости » Общество
0
У Херсоні поліцейські школярів навчали безпеки у разі замінування За відтвореною ситуацією, у приміщенні школи учні виявили підозрілий предмет з написом «бомба». Як поводитися у такій небезпечній ситуації, педагогам і школярам на практиці показали поліцейські.
Сьогодні у Антонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради працівники відділу ювенальної превенції та вибухотехнічної служби ГУНП провели практичні заняття з учнями та педагогами навчального закладу. Школярам продемонстрували, як діяти при виявленні вибухового пристрою, щоб убезпечити себе та інших.
За словами начальника відділу ювенальної превенції Тетяни Пшонь, учасники навчань відпрацювали алгоритм дій під час евакуації з навчального закладу у разі виявлення підозрілого предмету або повідомлення про замінування. Дітям розповіли, що категорично забороняється робити при виявленні підозрілого предмета, розповіли про найпоширеніші місця закладання вибухових пристроїв, а також, які предмети мають викликати підозру. Після теоретичних рекомендацій діти впоралися з таким завданням на відмінно, чітко виконали вказівки дорослих та швидко вийшли з приміщення школи.
По завершенню евакуації працівники вибухотехнічної служби відвели дітей на безпечну відстань і знешкодили виявлений предмет. Після чого ознайомили школярів із макетами вибухових пристроїв.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: