Херсон °C

Учасники АТО підтримали Валерія Трембача

Общество, Политика
0

5 березня в Олешках відбулася зустріч учасників АТО. На зустріч прибуло біля тридцяти чоловік, теми розглядалися – нагальні: виділення земельних ділянок для воїнів АТО, оформлення документації, отримання пільг, тощо.

Не обійшлося і без впливу від «місцевої політики».

Як стало відомо журналістам, на зустріч прибув син екс-голови Олешківської райради Віктора Трембача, Валерій Трембач.

Валерій Трембач родом з Олешківського району – нині він капітан ІІІ рангу,служить у Військово-морських силахУкраїни, на службі вже більше 15 років.

-Я б не хотів, щоб прізвищем Трембач маніпулювали, що я десь прагну незаконно отримати через батька землю. Мої документи навіть викладали в інтернет . Тому я сьогодні тут, хочу з вами порадитися, і останнє слово буде за вами. Я не збираюся вникати в місцеву політику, у мене на з’ясування стосунків з політиками ні бажання, ні часу немає. Зроблю так, як вважаєте за потрібне ви, - сказав Валерій Трембач, звертаючись до побратимів.

Одноголосно на зібранні учасники АТО підтримали Валерія Трембача в тому, що земельну ділянку в Олешківському районі, він, як учасник АТО, отримує повністю на законних підставах.

А політиканам хлопці порадили, достойно служити своїй країні, так як робить це капітан Трембач, а не власним інтересам…

Журналістам вдалося зв’язатися з побратимами Трембача, крім шанобливих слів від офіцерів про Валерія Вікторовича ми більше нічого не почули.

Учасники АТО підтримали Валерія Трембача

Учасники АТО підтримали Валерія Трембача

Учасники АТО підтримали Валерія Трембача

 

«Справжній офіцер, справжній товариш, завжди підтримає і прикриє спину», - розповідає учасник АТО, прапорщик і херсонський поет Віктор Залевський, котрий разом з Валерієм ніс службу в Авдіївці, він навіть поділився з журналістами світлинами…

Дуже прикро, що замість того, аби підтримувати хлопців хоча б шанобливим ставленням до них, до їх батьків - знаходяться чиновники, котрі в боротьбі за владу забули про нормальні людські стосунки, забули, що саме їх мирне життя охороняють такі воїни, як Валерій…

Але радує душу те, що є у нас справжні чоловіки, котрі готові на відверту розмову, котрі відповідають за свої слова і вчинки – такі як Валерій Трембач …

 

На ФОТО ліворуч Валерій Трембач, праворуч Віктор Залевський в Авдіївці

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: