Херсон °C

Витрати на пільгове кредитування в Херсоні зростуть

Общество, Экономика
0
Витрати на пільгове кредитування в Херсоні зростутьДепутати Херсонської міської ради розглянуть проект рішення стосовно внесення змін до "Програми розвитку житлового будівництва у Херсоні на 2013-2017 роки".
Згідно з документом, в поточному році планують видати 28 пільгових кредитів на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. З них лише 8 за рахунок коштів міського бюджету. Зміни стосуються і збільшення фінансування Програми у 2017 році: з 0,5 млн грн сума витрат на пільгове кредитування виросте з 500 тисяч до 5 млн 573 тисяч гривень.
Розмір середнього кредиту (згідно з проектом) на одну молоду родину складає більше 552 тисяч гривень.
У незадовільній ситуації з кредитами для молодих сімей та учасників АТО звинувачують невелике фінансування з бюджету та підрядні організації: "Основними з проблем, які гальмують хід реалізації житлових програм у місті Херсоні, залишаються незадовільний стан їхнього фінансування з бюджетів усіх рівнів і низька активність забудовників щодо участі у програмах".
При цьому отримати житло у 2017 році в рамках Програми мають шанс лише 1,2% від тих сімей, котрі перебувають на квартирному обліку.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: