Херсон °C

На Херсонщині реалізується програма "Власний дім"

Новости » Общество
0
На Херсонщині продовжується реалізація регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім». Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Програмою передбачається надання довгострокових пільгових кредитів сільським жителям під 3% річних та безвідсоткових кредитів учасникам АТО (на час військової служби в особливий період) і багатодітним сім’ям на будівництво, добудову, реконструкцію та придбання житла, спорудження інженерних мереж у сільській місцевості та розвиток особистого сільського подвір’я (придбання великої рогатої худоби).
За 2 місяці поточного року 41 сільська сім’я із 29 населених пунктів області поліпшила власні житлово-побутові умови:
- 14 сімей придбали житлові будинки загальною площею 1,2 тис. кв. метрів;
- 23 сільські сім’ї добудували та реконструювали із використанням енергозберігаючих матеріалів будинки, загальною площею близько 2,0 тис. кв.м.;
- 1 родина, отримавши пільговий кредит, газифікувала своє житло;
- 3 сім'ї отримали кредити на розвиток власного сільського подвір’я.
Із загальної кількості учасників Програми у цьому році пільговими кредитами скористалися 4 фахівця сфери охорони здоров’я і освіти, 23 молоді сім’ї та багатодітна родина, яка отримала безвідсотковий кредит.
Одночасно за ініціативи ОДА в рамках Програми продовжується будівництво 72-квартирного житлового будинку шляхом перепрофілювання незавершеного будівництва адміністративної будівлі райкому партії в смт. Чаплинка. Це дозволить забезпечити власним житлом 72 сім’ї військовослужбовців та учасників АТО, працівників агропромислового комплексу, охорони здоров’я, освіти та інших бюджетних установ. Загальна вартість будівництва складає 25,8 млн грн. Вартість квадратного метра житла – 5,7 тис. грн.
Наразі продовжуються роботи по газифікації сіл області, а саме с. Первомайське Великоолександрівського району, та проводиться підготовча робота щодо реалізації інвестиційного проекту по будівництву 95-квартирного житлового будинку шляхом перепрофілювання незавершеного будівництва будівлі дитячого корпусу центральної районної лікарні у м. Скадовськ загальною вартістю понад 30 млн грн.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: