Херсон °C

"Життя прекрасне" від Ольги Бринцевої

Общество, Культура
0
6 березня в рамках арт-проекту «Галерея життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася виставка відомої української художниці Ольги Бринцевої «Життя – прекрасне».
Ольга Бринцева - членкиня Національної спілки художників України, відомий майстер гобеленів, постійна учасниця виставок у Німеччині, Франції, Монако, різноманітних виставок в Україні. Експозиція складається із 21 роботи, більшість виконані у техніці олійного живопису. У час Великого посту на напередодні Пасхальних свят темою виставки є Біблійні сюжети, що переплітаються із одухотвореними пейзажами місць паломництва Середземномор’я.
«Ольга Бринцева - життєрадісна, оптимістична та неймовірно талановита художниця, і ми щасливі, що зірка такої величини бере участь у нашому арт-проекті. І є можливість показати цікаві роботи нашим пацієнтам та співробітникам» - зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.
Ольга Бринцева зауважила, що допомогти одне одному можна по-різному: можна добрим словом, можна просто посміхнутися, і це також буде допомога, та побажала, щоб у душах завжди було чисто, тепло та гарно.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: