Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

Вінгфрід Морлок приїде в Херсон

Новости » Общество
0
Вінгфрід Морлок приїде в ХерсонДнями у Херсонський державний університет отримали приємну звістку з німецького міста Касселя. Наш давній друг і партнер Вінгфрід Морлок, який є одним із керівників Євангельского Фрьобельсемінару, надіслав підтвердження, що у травні неодмінно приїде в Херсон для того, щоб узяти участь у врочистостях із нагоди 40-річчя факультету дошкільної та початкової освіти (ФДПО) ХДУ. Тісна співпраця херсонських викладачів і студентів із німецькими колегами по впровадженню методики Ф.Фрьобеля в Україні триває ще з початку 2000-х років. І є невід'ємною частиною 40-річної історії цього факультету. Те, що починалося просто як цікаве міжнародне партнерство вже давно переросло в дружбу, щирі людські стосунки. Тож для всіх нас це велика радість, що, попри щільний робочий графік, один із керівників Фрьобельсемінару приїде в Херсон, щоб особисто привітати колектив факультету зі святом.
У своєму листі пан Морлок повідомив ще одну приємну новину - про початок нового спільного проекту із факультетом, на базі дитячого садочку № 76 «Вишенька». Ідея ця виникла ще рік тому, у травні. Тоді, під час свого візиту до Херсона німецькі колеги відвідали цей заклад, поспілкувалися з педагогами, які тут працюють, побачили підтримку з боку керівництва нашого міста... Та головну роль у прийнятті позитивного рішення по «Вишенці», думаю, відіграло те, що перший спільний проект по провадженню педагогіки Фрьобеля - на базі херсонського дитсадка №33 - виявився вдалим і цікавим для обох сторін. Цей проект триває вже більше трьох років і, за свідченням німецьких колег, чимало сприяв збагаченню спадщини великого німецького педагога сучасним практичним досвідом. 
І от, повідомив пан Морлок, незабаром стартує новий спільний проект. На його впровадження організація «Антоновка», яку він очолює, виділяє 6 тис.євро (5 тис.євро для закупівлі дитячому садочку необхідного інвентарю та обладнання, а 1 тис.євро піде на придбання інтерактивної дошки для факультету).
Щиро вітаю із цим колег із факультету дошкільної та початкової освіти. Черговий спільний проект із знаним у всьому світі Фрьобельсемінаром є насамперед визнанням вашого високого професіоналізму. Це свідчення великої взаємної довіри. Бажаю вам успіхів! Вірю, що новий міжнародний проект також буде вдалим і принесе користь обом сторонам.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: