Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

У Нововоронцовському районі виявлено випадок африканської чуми

Общество, Здоровье
0
У Нововоронцовському районі в особистому селянському господарстві (ОСГ) громадянина Черкащенко О.П. в селі Осокорівка, виявлено випадок захворювання свиней на африканську чуму (АЧС). Про це йдеться у повідомленні на сайті Херсонської ОДА.
Після надання висновку Дніпропетровської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини про встановлення попереднього діагнозу хвороби, від якої загинули свині, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Нововоронцовській райдержадміністрації на чолі із заступником голови РДА Наталею Литовченко прийняла низку рішень, виконання яких повинне запобігти поширенню хвороби та ліквідувати її в осередку виникнення.
Згідно з ними територія села Осокорівка, Нововоронцовського району, Херсонської області оголошена неблагополучною щодо африканської чуми свиней, в селі встановлено карантин.
Епізоотичним осередком визначено особисте селянське господарство Черкащенко О. П., зона захисту в межах території Осокорівської сільської ради, зона нагляду в радіусі 20 км. До зони нагляду входять населені пункти Нововоронцовського району (с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Новоолександрівка, с. Українка, с. Шевченівка, с. Хрещенівка, с. Петрівка, с. Любимівка, с. Трудолюбівка, смт. Нововоронцовка) та Верхньорогачинського району (с. Бабине, с. Нижній Рогачик, с. Первомаївка). Також населені пункти Дніпропетровської області (Апостолівський район с. Мар'янське, с. Ленінське (Грушівка), с. Велика Костромка);
Працівники Держпродспоживслужби просять мешканців Нововоронцовського району при будь-яких проявах захворювання свиней, або у випадку їх загибелі негайно звертатися в Державну службу ветеринарної медицини за телефонами: 05533-2-11-46 (телефонна «гаряча лінія»); 05533-2-21-90.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: