Херсон °C

Мангера просять допомогти

Общество, Политика
1

Громадська організація «Покровський щит» звернулася до голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з проханням допомогти отримати публічну інформацію щодо діяльності Посад-Покровської сільської ради Білозерського району.

Як розповіли журналістам жителі села, місцевою владою в особі сільського голови Леоніда Шевченка повністю ігноруються будь-які звернення, тому що він головує від Блока Петра Порошенка.

 

«За час своєї діяльності починаючи з 2016р. на сьогоднішній день неможливо налагодити співпрацю з Посад-Покровською сільською радою. Так ані інформація ані відповіді на запити не надаються. Проводяться роботи з поточного та капітально ремонту доріг з асфальтним покриттям, з грейдерування доріг, але думка громадськості з цього приводу не враховується. Питання якості проведених робіт та гарантійних строків неможливо визначити так як інформація не надається.

Так у мешканців села є сумніви, щодо прийняття виконаних робіт відповідно до нормативів та вимог чинного законодавства України, як щодо ширини вулиці на якій проводяться роботи та і щодо кількості використаного матеріалу необхідного для проведення зазначених робіт.

Вважаємо, що такі дії сільського голови приводять до завдання матеріальної шкоди територіальній громаді с. Посад-Покровське в особі сільської ради», - йдеться у зверненні.

Журналісти неодноразово звертали увагу влади, що дороги, на котрі із сільського бюджету було виділено практично 50% річного бюджету, більше 2-х млн. грн., не послугували і року…

Громадська організація зверталася до Нацполіції у районі, одначе справа розглядається вже третій місяць.


Мангера просять допомогти

Мангера просять допомогти

Мангера просять допомогти

Loading...

1 комментарий

Антон 15 марта 2017 10:53
Конечно, куда же без Мангера царя-батюшки
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: