Херсон °C

Подбайте про закордонний паспорт завчасно

Новости » Общество
0
З початку 2017 року міграційна служба  Херсонщини оформила близько 10 000 паспортів для виїзду за кордон та 4500 ІD - карток. Про це повідомляє прес-служба управління ДМС Херсонщини.
Напередодні початку сезону відпочинку та подорожей, все більшої актуальності серед адміністративних послуг міграційної служби набуває оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Управління міграційної служби Херсонської області, з метою уникнення ажіотажу та будь-яких незручностей для громадян, радить завчасно подбати про документування паспортом себе та своїх неповнолітніх дітей.
Відповідний документ оформлюється з народження та незалежно від реєстрації місця проживання особи на всій території України. Тобто громадяни, не зважаючи на своє місце проживання, мають змогу звернутися у будь-який зручний для них підрозділ міграційної служи та отримати відповідну послугу. 
На Херсонщині оформити закордонний паспорт та ID - картку можна в кожному районі області, окрім Верхньорогачицького.
Сучасний закордонний паспорт є  біометричним документом, тобто містить безконтактний електронний носій, до якого обов’язково вносяться відцифровані відбитки пальців рук. Не знімаються відбитки пальців лише в осіб, які не досягли 12-річного віку та у разі, коли особа не може пересуватися самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я.
Відповідно до чинного законодавства, особи, яким виповнилося 14 років зобов’язані отримати  паспорт громадянина України (ID-картку). Тому оформлення закордонного паспорта вказаній категорії осіб здійснюється на підставі громадянського паспорта.
Вартість закордонного паспорта становить 557 грн. 32 коп.(не пізніше 20 робочих днів). У випадку термінового оформлення (не пізніше 7 робочих днів)  – 810 грн. 32 коп.
За допомогою онлайн-сервісу на сайті міграційної служби можна роздрукувати платіжні реквізити для оформлення як закордонного паспорта, так і ID-картки.
Сервіс доступний за посиланням, оплата рахунку здійснюється у будь-якій банківській установі. Перевірити стан оформлення документів можна також самостійно за допомогою онлайн сервісу. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: