Херсон °C

На Херсонщині понад 1100 кілометрів доріг не придатні для руху транспортних засобів

Новости » Общество
0

На Херсонщині понад 1100 кілометрів доріг не придатні для руху транспортних засобівПісля закінчення зимового періоду на проїзній частині доріг загального користування та вулицях населених пунктів утворилась значна ямковість, а на деяких ділянках покриття проїзної частини майже повністю зруйноване. Зазначене призводить до значних збитків власників транспортних засобів. Крім того, з метою об’їзду зруйнованих ділянок доріг, водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні ситуації.

У зв’язку з цим, а також відповідно вимог Законів України «Про Національну поліцію», «Про дорожній рух» працівниками районних підрозділів поліції спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій було проведене позапланове обстеження доріг Херсонської області.

Як повідомив начальник відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції в Херсонській області Віталій Боднарук, в результаті обстежень було встановлено, що на території Херсонської області понад 500 кілометрів доріг державного значення уражені ямковістю та понад 1100 кілометрів доріг і вулиць населених пунктів майже не придатні для руху транспортних засобів. За незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі посадовим особам дорожніх і комунальних організацій вручені 37 вимог-приписів на усунення виявлених недоліків із зазначенням конкретних термінів. Також у відношенні 19 посадовців, відповідальних за утримання вулично-дорожньої мережі, поліцейськими винесені постанови за ст.140 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: