Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

У Дніпровському районі проводять рейди щодо порушників правил благоустрою

Новости » Общество
0

Щоб привести район до належного санітарного стану після наслідків зимових негараздів виконавчим комітетом Дніпровської районної у м. Херсоні ради започатковуються акції з благоустрою, постійні рейди та щоденний моніторинг території району, вивезення стихійних звалищ сміття тощо. На жаль, не обійдеться і без притягнення порушників правил благоустрою до адміністративної відповідальності.

18 березня виконавчим комітетом Дніпровської районної у м. Херсоні ради був проведений рейд по території приватного сектору вздовж вулиці Перекопської (в межах території дії органів самоорганізації населення – квартальних комітетів №№1,2). Участь у рейді взяли заступник голови районної у місті ради Сергій Ярощук, спеціалісти профільного відділу з питань життєдіяльності району спільно з дільничним інспектором поліції В’ячеславом Пінчуком та головами квартальних комітетів Надією Ядлось і Валентиною Чухрай. Під час рейду проведені профілактичні бесіди з мешканцями району та зроблені офіційні попередження щодо недопущення порушення правил благоустрою території міста, утворення стихійних завалищ сміття. Під час рейду зафіксовані випадки засмічення території Дніпровського району мешканцями інших районів міста.

Виконавчий комітет районної у місті ради звертається до мешканців Дніпровського району з переконливим проханням не порушувати правил благоустрою, спільними зусиллями наводити лад, поважати працю тих, хто щоденно прибирає вулиці, і… берегти свої кошти, пам′ятаючи, що відповідно до ст.152 Кодексу про адміністративні правопорушення, порушення правил благоустрою передбачає притягнення до адміністративної відповідальності та обкладається штрафом від 340 до 1350 грн. За підсумком першого кварталу 2017 року адміністративною комісією виконкому Дніпровської районної у місті ради накладено штрафи за порушення правил благоустрою на 25 осіб, загальна сума – 23800 грн.

За інформацією прес-служби виконавчого комітету Дніпровської районної у м.Херсоні ради.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: