Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

«Галочка» для Райтаровського перетвориться на «плюс»

Общество, Политика
1
«Галочка» для Райтаровського перетвориться на «плюс»У Олешківській районній раді відбулося чергове засідання сесії. Черговий раз депутати райради запропонували до розгляду проект рішення щодо зняття з займаної посади голови районної ради – Миколи Райтароського. Однак, через технічну помилку, під час таємного голосування, рішення не було прийняте.
Ще перед безпосереднім засіданням сесії, Микола Райтаровський зібрав частину депутатів у своєму кабінеті для розгляду деяких рішень порядку денного. Частина депутатів вважали, що це «засідання комісії», деякі прийшли на «президію», сам голова райради стверджував, що це «просто обговорення деяких питань сесії».
На початку засідання сесії, депутат від БПП Володимир Майборода запропонував до розгляду депутатам три пропозиції. Серед яких був і проект рішення щодо зняття Миколи Райтаровсього з займаної посади. Після деяких суперечок та дискусій, пропозицію депутата було прийнято.
В ході таємного голосування по даному питанню голоси депутатів розподілилися наступним чином: 18 – «за», 12 – «проти», 2 бюлетені, на думку членів лічильної комісії, були недійсними. Всього проголосувало 32 депутати.
-В одному з «недійсних» бюлетенів стояв не знак «+», як ми просили голосувати депутатів, - зазначила голова лічильної комісії Світлана Карпухіна. – Замість цього депутат поставив галочку. Ми визнаємо цей бюлетень недійсним.
Завдяки такій непередбачуваній технічній помилці, рішення щодо зняття Миколи Райтаровського так і не було прийняте. Депутати після цього проголосували питання порядку денного, і голова закрив сесію.
А активні депутати, котрі вже не вперше піднімали питання, щодо зняття Миколи Анатолійовича, лишилися і збирали підписи, з метою скликання позачергової сесії райради. Тепер перед Миколою Райтаровським стоїть досить просте завдання – скликати позачергову сесію протягом 14 днів (згідно законодавства), і тоді вже, мабуть, попрощатися з посадою голови Олешківської районної ради.
Адже депутати райради вже досить часто вносять подібне питання на голосування. І на думку спадає лише одне: якщо депутатському корпусу так некомфортно і неприємно працювати з Миколою Анатолійовичем, то чому ж він не піде з посади сам? Невже його там тримає щось ще, крім відстоювання інтересів громади? 
Loading...

1 комментарий

Серега 21 марта 2017 18:20
та це фігня, якщо "галочка" не вийшла за межі клітинки , то це "зрозуміле" волевиявлення виборця. Будь-яка позначка хоч дулю намалюй буде зарахована
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: