Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

Прийнято зміни до програми підвищення енергоефективності Херсонщини

Новости » Общество
0
Сьогодні на засіданні сесії обласної ради депутатами одностайно було підтримано рішення про внесення змін до програми підвищення енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики в Херсонській області.
Заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Віктор Россолов доповів про те, що на сьогодні в Україні діє Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 – 2016 роки, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2010 року № 243, в рамках якої передбачено фінансування з державного бюджету енергоефективних та енергозберігаючих проектів.
«Одним з напрямків Програми є механізм відшкодування частини суми кредитів, залучених населенням на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів. Програмою передбачено відшкодування позичальникам, з  обласного бюджету, частини суми кредиту в національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження та на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії на підставі договорів про співробітництво між головним розпорядником коштів обласного бюджету та провідними державними банками», - пояснив Віктор Россолов.
Також він розказав на які саме заходи залучаються бюджетні кошти для відшкодування. Так, це придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них. Відшкодування позичальнику частини суми кредиту проводиться одноразово в таких розмірах: 10% суми кредиту на здійснення заходу, але не більш як 1 500 гривень за одним кредитним договором.
Придбання енергоефективного обладнання або матеріалів та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них. Відшкодування позичальнику частини суми кредиту проводиться одноразово в таких розмірах: 20% суми кредиту на здійснення заходу, але не більш як 3 000 гривень за одним кредитним договором.
Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі від 14 листопада 2016 року № 18/7 стосовно продовження виконання програми підвищення енергоефективності Херсонської області у 2017 році було підготовлено проект рішення «Про внесення змін до програми підвищення енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики в Херсонській області», який депутати обласної ради підтримали.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: