Херсон °C

Євген Рищук провів нараду щодо організації проведення форуму "Таврійські горизонти"

Общество, Экономика
0
Євген Рищук провів нараду щодо організації проведення форуму "Таврійські горизонти"6 березня в обласній державній адміністрації відбулась перша в цьому році нарада щодо організації проведення в області у 2017 році щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», яку провів в.о. заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук. Про це інформує пре-служба ХОДА.
Цьогоріч Форум святкуватиме власний ювілей – десяту річницю проведення саме на Херсонщині, тому для гостей заходу обласна державна адміністрація планує випустити тематичний фільм про історію успіху реалізованих в рамках «Таврійських горизонтів» проектів, меморандумів та угод.
Євген Рищук звернув увагу на те, що для успішного проведення Міжнародного інвестиційного форуму необхідно проаналізувати роботу у 2016 році для того, щоб визначитися з основними напрямками й темами панельних дискусій.
Окрім того, було запропоновано представити Херсонську область як сучасний регіон відповідно до бізнес-трендів. Адже важливо зацікавити у співпраці не тільки українських підприємців, а й іноземних інвесторів.
Робота щодо організації триватиме впродовж року до вересня, коли й заплановано провести Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Дата заходу наразі уточнюється.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: