Херсон °C

Екоінспекція виграла суд у Зеленівського комунгоспу

Общество, Экономика
0
Ще минулого ркоу обласна екологічна інспекція звернулася до суду з позовом до Зеленівського сільського комунального господарства про стягнення збитків. СКГ порушило Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» та Водний кодекс України. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Херсонській області.
Рішенням Господарського суду Херсонської області у задоволені позовних вимог відмовлено повністю. Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Держекоінспекція у Херсонській області звернулась до Одеського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, яку задоволено у повному обсязі та стягнуто з Зеленівського сільського комунального господарства 262 734,79 грн. за самовільне водокористування.
Екоінспекція також звертає увагу суб’єктів господарювання, що в силу приписів ст. 55, 56 Водного кодексу України закінчення строку спеціального водокористування не означає автоматичного припинення права водокористувача на спеціальне водокористування, оскільки таке право припиняється за рішенням органу, що видав дозвіл на спеціальне водокористування. В той же час, закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування не позбавляє останнього можливості продовжити строк спеціального водокористування у встановленому чинним законодавством порядку.
Судом встановлено, що використання вод після закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування, без його продовження та за відсутності рішення компетентного органу про припинення спеціального водокористування, вважаються самовільним водокористуванням.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: