Херсон °C

Трагедія в гімназії №1

Новости » Общество
13

Син вчительки гімназії №1, котра втратила свідомість на робочому місті, а згодом померла, звертається до журналістів з проханням відкрито провести розслідування в трагедії, що сталася з його мамою:

«Я, Мамренко Максим Аркадійович, прошу допомогти розібратися і вжити заходів щодо ситуації, що сталася 16 березня 2017 року в Херсонській гімназії № 1 за адресою м. Херсон, вул.. Святих Кирила та Мефодія 17б, з моєю мамою учителем математики Мамренко Наталією Василівною, що мала наслідком доведення її до інсульту з летальним наслідком.

За розкладом у моєї мами повинно було бути 6 уроків поспіль з першого. Після першого уроку до школи прийшли батьки учня 6-В класу Радіона Макарочкіна-Береста: мати – Альона Миколаївна Макарочкіна-Берест і його тітка – Щебетовська Наталія Олександрівна з метою розібратися в інциденті що стався напередодні 15 березня 2017 року з його телефоном на уроці фізкультури.

Наталю Василівну викликали як класного керівника 6-В класу до учительської о 9 год. 30 хв. Під час сварки в учительській були присутні в.о. директора школи Войтович Людмила Володимирівна, заступники директора Равкіна Олена Ігорівна, Задніпряна Катерина Сергіївна, психолог Окуневич Тетяна Олександрівна, соціальний педагог Зелінська Олена Сергіївна; мати і тітка учня 6-В класу Радіона Макарочкіна-Береста і класний керівник 6-В класу моя мама Мамренко Наталя Василівна. Ця сварка і суперечка між адміністрацією, батьками і класним керівником тривала близько однієї години. Все це відбувалося під час навчально-виховного процесу, який був зірваний в результаті цього конфлікту. В цей час у мамі були уроки, але її не відпускали, за що вона хвилювалася, бо діти були без нагляду.

Під час сварки моїй мамі стало погано, вона сиділа взявшись руками за голову, але ніхто із присутніх членів адміністрації не звернув на це уваги і не викликав медсестру або швидку допомогу. Сварка припинилася о 10 год. 20 хв. Коли батьки Радіона пішли з гімназії. Моя мама Наталя Василівна не змогла вийти з учительської і піти на свій 3 урок, бо їй стало зле. Вона не змогла піднятися з місця в учительській, її самопочуття погіршувалося.

Медсестри в школі не було. Директорка Устинова Наталія Валентинівна була відсутня, перебувала за кордоном. Заступник директора Задніпряна Катерина Сергіївна викликала швидку допомогу. Надати первинну медичну допомогу моїй мамі в гімназії було нікому. Коли приїхала швидка у моєї мами констатували інсульт і забрали до КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.. Є.Є. Карабелеша» за адресою м. Херсон, вул. Ушакова 22/1.

Після двох діб проведених у реанімації клінічної лікарні моя мама Мамренко Наталя Василівна померла не прийшовши у свідомість 18 березня 2017 року о 10 годині ранку.

Моя мама пропрацювала 26 років у Херсонській загальноосвітній школі № 1 Херсонської міської ради (нині Херсонська гімназія № 1), виховала декілька поколінь учнів.

Прошу допомогти розібратися із цим випадком, який трапився на робочому місці під час навчально-виховного процесу і призвів до смерті людини.

У разі доведення факту прошу допомогти покарати адміністрацію гімназії № 1 (Войтович Л.В., Равкіну О.І., Залніпряну К.С.), психолога Окуневич Т.О., соціального педагога Зелінську О.С., батьків Макарочкіна-Береста за доведення учителя Мамренко Н.В. до інсульту. В діях адміністрації вбачаю бездіяльність по відношенню до класного керівника Мамренко Н.В., що призвела до тяжких наслідків. Адміністрація не змогла вжити заходів щодо вирішення конфлікту, порушила всі нормативно – правові документи (Положення про загальноосвітній навчальний заклад, інструкції з охорони праці, статут школи, колективний договір, посадові інструкції, контракт, ЗУ «Про освіту», ЗУ «Про загальну середню освіту»), моральні та етичні норми, зірвавши навчально – виховний процес, що призвело до смерті Мамренко Н.В.

Окрім цього, треба зазначити, що це не перший випадок інсульту в цій гімназії. У минулому навчальному році у вчителя початкових класів Олейніченко Валентини Василівни стався інсульт. У вчителя початкових класів Вовченко Лариси Павлівни, що була першою вчителькою цього класу теж був інсульт. Адміністрація гімназії не вжила жодних заходів, щоб цього не повторилося.

Моя мама, Мамренко Н.В., неодноразово зверталась до адміністрації закладу, щоб їй зменшили навантаження і взяли ще вчителя математики, бо 34 години, тобто дві ставки для неї було важким тягарем.

На даний час адміністрація гімназії на чолі з Устіновою Н.В. намагається приховати цей кричущий випадок. 16 березня 2017 року, коли я і моя сестра перебували в гімназії і намагалися з’ясувати обставини цієї трагедії, секретар Устінової Н.В. – Тетяна Михайлівна при свідках намагалася відкупитися від нашої родини і зам’яти цю справу, пропонуючи нам гроші, на що категорично отримала мою відмову.

Наше горе і скорбота не має меж. Наша родина втратила маму, бабусю, дружину. І ніхто нам її не поверне. Ми існуємо і знаємо, що ті, хто це накоїв живі, ходять по Землі і не покарані.

Прошу допомогти покарати всіх учасників тієї сварки і конфлікту, що стався 16 березня 2017 року в гімназії. Покарати директора гімназії Устінову Н.В., що намагається приховати цю трагедію і не вжила жодних заходів щодо тих, хто це зробив.

Прошу допомогти покарати роботодавця (Управління освіти Херсонської міської ради в особі Ніконова Ю.М.) за те, що досі не проведене розслідування з приводу цього нещасного випадку на робочому місці і не покаранні винуватці цієї трагедії.

 

Максим Мамренко»

Loading...

13 комментариев

Катарина 4 апреля 2017 11:30
Бедные учителя!! Они не имеют достаточно средств и времени чтобы следить за своим здоровьем. Их унижают все , а особенно директора и завучи школ- требования очень завышены, а зарплата и уважение занижены.
Анна 4 апреля 2017 17:15
Я, как бывшая школьница гимназии (тогда это ещё была школа) соболезную Родным, которые переносят горе в Семье. Моей учительницей математики была Наталья Васильевна, былые 3 года. Очень Люблю справедливых и ответственных Людей ( какой и была Наталья Васильевна) и прошу о выяснении ситуации с последующим покараниями глав Гимназии и управления учреждения.
Ещё раз мои соболезнования Семье ...
Ирина 4 апреля 2017 19:45
Моя мама и отчим тоже педагоги по жизни и по статусу. Мне даже представить страшно , как что-то подобное произошло бы в нашей семье! Никакой телефон в истории прогресса не стоит человеческой жизни! Как добиться этой запредельной справедливости?!!! И что это за руководство, что не ценят своих драгоценных работников , ой какого не простого, процесса образования?!!!
Чем можно помочь в этой ситуации?! Кто-то знает?

Моя мама и отчим тоже педагоги по жизни и по статусу. Мне даже представить страшно , как что-то подобное произошло бы в нашей семье! Никакой телефон в истории прогресса не стоит человеческой жизни! Как добиться этой запредельной справедливости?!!! И что это за руководство, что не ценят своих драгоценных работников , ой какого не простого, процесса образования?!!!
Чем можно помочь в этой ситуации?! Кто-то знает?
Оксана 4 апреля 2017 22:53
А вообще какого спрашивается чадо носит мобильный телефон супер модный?! Если родители купили навороченный девайс, то будь-те любезны быть готовыми, что мобила не вернется домой. И каким образом преподаватель классный руководитель отвечает за девайсы на физкультуре тем более с такой нагрузкой!
Илона 6 апреля 2017 13:07
Если честно уже достали. Во всем учителя виноваты: низкая успеваемость, учитель виноват, начал воровать, учитель виноват, забеременел, учитель виноват. А родители где? Или они ребенка учителю родили. А по поводу телефона, покупайте не крутой девайс чтобы чадо в контакте сидело и образование с дебильных пабликов получало, а кнопочный.
валерия 6 апреля 2017 19:50
Царствие Небесное Наталье Васильевне! Мои соболезнования всей семье, она была прекрасным человеком, одним из лучших педагогов, мы были знакомы лично, т.к. учились у нее в последний год учебы в 2005 году, перед поступлением в колледж. Я не могу поверить, что жизнь ее оборвалась так резко и так глупоо!!! И все присутствовали при конфликте, все же свои, и никто не отановил это безобразие, простите но это не коллеги а "мрази"...
Виктория 6 апреля 2017 20:08
Я закончила эту школу 10 лет назад,она ещё гимназией не была,таких проблем не было!
Что за люди такие,если человеку плохо и никто не обращает внимания.
Никакой телефон не стоит здоровья, а тем более жизни человека. И причём тут классный руковрдитель? Даже учитель. Виноваты родители что дают доргой теоефон ребенку в 6 классе, должны быть готовы что его может не стать. Его дети испортили ,значит и доставать без надобности не нужно,кроме как позвонить родителям.
Очень сожалею вашей потере Максим,знали хорошо Наталью Васильевну,вела у нас математику,добрый, отзывчивый человек.
Страшно представить что такое может случится с родителями. У меня в семье тоже есть педагог, и теперь стар веселен и в мою душу.
Пусть справедливость восмтаржествует.
Об этой трагедии узнала только благодоря типичному Херсону,а так гуляя в гимназии не от кого не слышала об этой ситуации.
Скорбим...
Антон 7 апреля 2017 17:13
К сожалению дело не в телефоне,а в атмосфере учебного заведения.Учились сами,учились дети ,когда школой руководил Шиянюк,сейчас многие знакомые забирают детей и внуков из "гимназии".И мы это сделали,вывеска и забор это не самое главное,атмосфера привела к тому ,что учителя в основном без опыта .Не хочу перечислять тех ЗВЕЗД(чтоб кого-то не пропустить) украшавшие школу и радовавшие нас в 80-90 ,а потом наших детей в начале 2000(мой сын закончил школу в 2009 ,которые нас учили,а сейчас украшают другие школы.Что произошло за последние годы со школой Шиянюка,может надо его пригласить помочь новым администраторам
Юлия 9 апреля 2017 21:37
Максим, примите искренние соболезнования! Наталья Васильевна была просто прекрасной женщиной! Она просто учитель от БОГА. Училась в этой "чудо школе". Отношение к учителям просто никакое. Надеюсь Вы добьетесь правды!!
Марлен 13 апреля 2017 14:49
На каком основании мамочка и тетя устроили скандал в школе из-за телефона? Сын-врун - черяк общества, довели женщину до СМЕРТИ! как матери, тете и Родиону спится? Хорошо? Носят дорогие вещи, а учителя потом разбирайтесь, почему украли или вышли со строя. Как мне жаль учительницу, как соболезную ее семье. Прочитала статью в газете Гривна, ибо доверяю изданию, потом в Инете и вижу, что издания искажают информацию очень сильно. Они не беру интервью у членов семьи, а пишут со слухов. Вот вам и гнилое общество. Какой выход? Наказать Родиона, за него пусть родители отвалят кучу денег как штраф, а мать и тетю за решетку или минимум условное. Пусть научат сына быт достойным гражданином этого Мира
Инга 12 ноября 2017 20:24
Соболезнования Вам. Доведите дело до конца. Обратитесь на передачу "Говорить Україна", "Стосується кожного", пусть знает вся Украина, может тогда зашевелятся горе-чиновники
Інна Малахова 23 ноября 2017 08:04
Прошло 10 месяцев. Результат ???инициировали вы проведение расследования по поводу смерти вследствие производственной травмы (инсульта) на рабочем месте? Вас ознакомили с результатом расследования. На основании этого можете подать в суд и взыскать моральный ущерб
twufjjj 22 мая 2019 13:07
Спасибо за информацию!!!!!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: