Херсон °C

Фіскальні надходження Херсонщини «переступили» мільярду межу

Новости » Общество
0
Перший квартал 2017 року фіскальне відомство Херсонщини завершило з показниками  до бюджетів усіх рівнів в 1 359,1 млн.гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету зросли на 54,4 відс. або 482,5 млн. гривень. Про це інформує прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.
Надходження місцевої скарбниці херсонського краю цьогоріч склали 722,2 млн. грн., які будуть направлені на вирішення потреб бюджетної сфери  та соціальні програми херсонського краю. До державного бюджету бізнесмени Херсонщини перерахували на загальнодержавні потреби 636,9 млн.гривень.
Також, за перший квартал 2017 року 603,6 млн. грн. єдиного соціального внеску спрямувала бізнес-спільнота Херсонщини на соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення. Минулорічний показник перевищено на 44,4 відс. або 185,6 млн.гривень.
Фіскальна служба Херсонщини завжди зацікавлена у зміцненні конструктивного діалогу з платниками податків, які створюють нові робочі місця, розвивають економіку нашої країни та стабільно збільшують податкові надходження до бюджету.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: