Херсон °C

Завтра будуть відомі результати проведення конкурсу на зайняття посад заступників голови ОДА

Новости » Общество
0
Сьогодні, 04 квітня, відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад заступників голови облдержадміністрації.
Як повідомлялось раніше, на три вакансії заступників голови ОДА по різним напрямкам роботи було 3 претендента. У зв’язку з цим, комісія прийняла рішення про недоцільність аудіозапису.
Крім того, як прокоментовала заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній республіці Крим та м.Севастополі Оксана Янас зазначений конкурс законодавством не передбачає присутність засобів масової інформації. Вона також повідомила, що за результатами проведення конкурсу вся інформація буде оприлюднена на сайті Міжрегіонального управління Національного агентства України.
На першому етапі конкурсу проведено тестування на знання законодавства України, організоване Національним агентством з питань державної служби у онлайн-режимі, на який вплинути неможливо. Як повідомила голова конкурсної комісії Валентина Січова, перший етап конкурсу всіма кандидатами було здано успішно.
На другому – учасники виконували ситуаційні завдання, метою яких було об’єктивне з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання та досвід під час виконання своїх посадових обов’язків.
Потім було проведено співбесіду з кожним кандидатом на посаду для визначення відповідності їх досвіду, особистих досягнень та якостей до вимог професійної компетентності та відповідних посадових обов’язків.
Конкурс тривав з 9 до 17 години.
Членами конкурсної комісії чітко дотримано вимоги, визначені законодавством України про заміщення вакантних посад державних службовців.
Як повідомила Валентина Січова, завтра, після опрацювання протоколів  будуть відомі результати проведення конкурсу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: