Херсон °C

У Херсоні будівельна виставка

Общество, Экономика
0
Питання підвищення енергоефективності економіки стоїть в Україні надзвичайно гостро. Скоротити споживання газу, перейти на альтернативні джерела енергії, оновити технології наразі прагнуть не тільки підприємства, а й домогосподарства. Сьогодні, 6 квітня, у ККЗ «Ювілейний» відбулось урочисте відкриття 19-ї галузевої будівельної виставки «Будіндустрія 2017. Енергозбереження», організатором якої виступив Херсонський Виставковий центр «Експо-Центр» за підтримки облдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Під час відкриття в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик підкреслив, що будівельна галузь є однією з головних, яка за непростих часів допомагає виводити державу із кризового стану.
«Сьогодні Херсонщина це область, де активно впроваджуються альтернативні джерела енергії, тому така виставка допоможе у розвитку енергозбереження в області і будівельній індустрії», - наголосив він та подякував організаторам та учасникам заходу.
Як результат, в рамках виставки "Будіндустрія 2017. Енергозбереження" були представлені матеріали та технології: вікна, двері, фасади, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.
Крім того, на 19-й галузевій будівельній виставці традиційно презентували не тільки продукцію та послуги, але й нові тенденції, сучасні енергозберігаючі проекти в промисловості та житлово-комунальному господарстві.
Учасники заходу мали змогу знайти нових споживачів і покупців, укласти взаємовигідні контакти, а відвідувачі - отримати нову інформацію про товари.
Нагадаємо, що виставка "Будіндустрія 2017. Енергозбереження" працюватиме з 6 по 8 квітня з 10:00 до 17:00 у кіно-концертному залі «Ювілейний». У всі дні роботи триватимуть різноманітні майстер - класи компаній-учасників, а на відкритому виставковому майданчику буде проходити демонстрація товарів експонентів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: