Херсон °C

Парламент збільшив розмір іменних стипендій Верховної Ради до 1800 - 2300 гривен

Новости » Общество
0

Верховна Рада України ухвалила постанову про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів" (№ 6117), якою збільшено розмір таких стипендій.

Зокрема, розмір парламентської стипендії для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст” або "бакалавр”, станови становитиме 1800 гривень на місяць.

Для студентів вишів III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр”, "спеціаліст” або "магістр”, - 2300 гривень на місяць.

Як зауважив перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський, з 1 січня 2017 року збільшено розміри всіх видів академічних стипендій. Склалась ситуація, при якій розмір іменної стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації лише на 100 гривень більше від розміру відповідної мінімальної академічної стипендії і є меншою від розміру підвищеної академічної стипендії та іменних стипендій Кабінету Міністрів України, Президента України.

Згідно з постановою, "виплата іменних стипендій Верховної Ради України в розмірах, передбачених цією постановою, здійснюються з 1 січня 2017 року".

Голос України

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: