Херсон °C

З пластикових пляшок – пенали

Новости » Общество
1
Пластикові пляшки міцно увійшли в наше життя, завдяки своїй зручності та дешевизні. І все б нічого,якби вони не забруднювали навколишнє середовище. Тому людству вже зараз треба вирішувати питання переробки та повторного використання пластику. Але деякі умільці вже сьогодні знайшли спосіб використовувати цей матеріал. Виявляється, з пластикових пляшок можна зробити безліч речей – корисних, оригінальних та сучасних. 
Відділ мистецтв  Херсонської  Обласної  бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова долучився до заходу «Друге життя пластикових пляшок». Разом з вихованцями клубу «Альбіон» із вивчення англійської мови на базі Центру дитячої та юнацької творчості пройшов майстер-клас з виготовлення виробів з пластикових пляшок.
Діти за допомогою детальних відеоінструкцій та дружніх порад власноруч виготовляли з пляшок пенали- тубуси. А також дізнались, які ще  цікаві, гарні та корисні речі, що знадобляться у господарстві та можуть стати оригінальним подарунком або прикрасою для оселі можна зробити з непотребу.
Loading...

1 комментарий

ирина 7 апреля 2017 12:23
Да уж, как много "полезных, современных и оригинальных".... Учим детей не прекрасному, а использованию утиля.... И это в библиотеке....
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: