Херсон °C

У Великоолександрівському районі не працює Держлісгосп

Новости » Общество
0
У Великоолександрівському районі фактично призупинила свою діяльність місцева філія Держлісгоспу. Ситуація, яка склалася у лісомисливських господарствах країни, у тому числі і місцевому господарстві, викликає велике занепокоєння у влади району. Призупинення роботи ставить під загрозу подальший захист та існування лісових насаджень району. Саме це питання стало приводом для скликання розширеного засідання комісії ТЕБ та НС при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Лавренко, за участі очільника району Ігоря Цвігуненка та голів сільських, селищних рад району. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.  
Зважаючи на наближення пожежонебезпечного періоду, засушливий клімат регіону, важливість та екологічне значення лісових насаджень, лісопосадок, головою комісії О.Лавренко, було наголошено на актуальності порушеного питання та необхідності вироблення алгоритму спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Доповнюючи, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Ольга Іосіфова зазначила, що відповідно до районної програми, влада готова фінансово підтримати лісівників, проте ускладнює ситуацію той факт, що наразі закриті усі поточні рахунки місцевого лісгоспу. Разом з тим, нині вживаються заходи, щодо створення резервного запасу пально-мастильних матеріалів для тушіння ймовірних лісових пожеж.
Про свою готовність долучитися до вирішення озвученої проблеми заявили і голови місцевого самоврядування. Проте, вони зазначили, що без технічної підтримки місцевих сільгосптоваровиробників, запобігти лихові, і тим паче, усунути його  місцева громада не зможе.  За пропозицією сільських, селищних голів у найближчий час буде проведено спільну нараду за участі сільгоптоваровиробників, аби вже зараз провести оборювання усіх полів та власними силами провести у лісових масивах протипожежні розорювання.
Звертаючись до учасників наради, голова районної державної адміністрації І.Цвігуненко наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців району. Нині кожен має усвідомлювати власну відповідальність за збереження  зелених насаджень нашого краю. Керівник району висловив впевненість, що спільними зусиллями місцевих та районної влади, громад рукотворні ліси Великоолександрівського краю буде збережено для нинішніх та прийдешніх поколінь.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: