Херсон °C

У Бериславі вирішували питання життєдіяльності району

Общество, Экономика
0
У Бериславі відбулася розширена нарада за участі керівників всіх управлінь та служб та представників місцевого самоврядування. Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив голова Бериславської РДА Олександр Гомон. 
"Питання порядку денного: щодо збільшення в області чисельності військовослужбовців, прийнятих на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, організаційних заходів проведення аналізу ефективного використання земель сільськогосподарського призначення, організації якісного забезпечення населення району питною водою у весняно-літній період, ходу проведення заходів із благоустрою населених пунктів району та особливостей надання медичної допомоги ветеранам війни, дітям війни, інвалідам та забезпечення їх пільгами, згідно з чинним законодавством, та стану впровадження реімбурсації у районі. 
Зосередив окрему увагу на ефективному використанні землі сільгосп призначення та наповнення районного бюджету. Обговорили кожне з питань у форматі конструктивного діалогу, після кожного доповідача цікавився думкою представників місцевого самоврядування в районі. Присутні брали активну участь у обговоренні всіх питань. За підсумками апаратної наради з кожного питання було прийнято відповідні рішення та надані відповідні доручення" - йдеться у дописі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: