Херсон °C

ГО «Єдиний Щит» відстоює питання перерахунку пенсій ветеранам ОВС

Общество, Экономика
0
ГО «Єдиний Щит» відстоює питання перерахунку пенсій ветеранам ОВСУ м.Києві відбулася позачергова конференція Асоціації ветеранів МВС України, під час якої піднімалися питання перарахунку пенсій ветеранам і пенсіонерам ОВС різних категорій. Про це повідомляє ГО "Єдиний щит".
Делегатом від Херсонської обласної ветеранської організації в конференції взяв участь ветеран органів внутрішніх справ, член громадської організації «Єдиний щит», кандидат юридичних наук, доцент кафедри галузевого права юридичного факультету ХДУ, Микола Михайлович Новіков.
Перед учасниками конференції виступив голова Асоціації В.М.Корнійчук, який акцентував увагу присутніх на подіях, які відбулися в Полтавській, Сумській та інших областях, де проходили виступи ветеранів і пенсіонерів ОВС з приводу того, що їм своєчасно не перераховано пенсії. Він закликав всіх керівників обласних ветеранських організацій до консолідації і вирішення питання перерахунку пенсій законним шляхом. Він також заявив, що згоден скласти з себе повноваження голови Асоціації ветеранів МВС, якщо це покращить ситуацію.
На семінарі-нараді, у присутності учасників конференції було заслухано доповідь представників МВС, яким було доручено організацію проведення перерахунку пенсій ветеранам і пенсіонерам ОВС різних категорій.
У виступі Андрійчук Тетяни було висвітлено зміст декількох відомчих нормативно-правових актів та законів, на підставі яких Міністерством внутрішніх справ та Пенсійним фондом були направлені списки осіб, які мають право на перерахунок пенсій. Вона зазначила розбіжності між зазначеними структурами з приводу застосування механізму перерахунку пенсій зазначених осіб до сучасних поліцейських окладів. Оформлення довідок для такого перерахунку підписують керівники ліквідаційних комісій, а порядок начислення перерахунку зазначено в Постанові №45 Кабінету Міністрів. Також Тетяна Андрійчук зазначила, що в результаті перерахунку розмір пенсії зменшуватися не буде, а збільшиться на 80%.
Також додала, що в поліцейському апараті для оперативного здійснення перерахунку пенсій було введено додаткові посади в кількості 86 осіб, які формуватимуть довідки на перерахування пенсій.
Суперечливими питаннями залишаються питання нарахування за оперативно — розшукову діяльність, таємничість і вислугу років, у тих міліціонерів, які мають 90% від окладу та вислуги.
За одержаною довідкою про перерахування щодо окладу, надбавок і премій незгодна особа може звернутися до суду з казуального роз’яснення у своєму рішенні скільки буде відсотків вислуги застосовано.
Під час зібрання було акцентовано увагу, що процес перерахунку пенсії ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ буде здійснено протягом календарного місяця.
Які б фінансові та економічні катаклізми не проходили у нашому суспільстві перед державою залишається обов’язок підтримувати особливо тих людей, які перебувають за межею бідності.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: